Serwis Lenovo Samsung Sony Lg Nokia Meizu Xiaomi

Prowadzimy skup i serwis sprzętu GSM. Otóż serwisant przy użyciu specjalistycznego sprzętu zdejmuje potłuczoną szybkę, a następnie zastępuje ją nową. Ciągle rozwijamy wiele kanałów dystrybucji oraz inwestujemy w nową reklamę. Zajmujemy się skupem i sprzedażą telefonów komórkowych oraz tabletów.W naszej ofercie znajduje się rownież szeroki wybór akcesoriów związanych bezpośrednio z branzą.W ramach naszych usług oferujemy pogwarancyjny serwis telefonów, tabletów i laptopów. Nasz profesjonalizm został doceniony przez wiele wymagających użytkowników sprzętów mobilnych, którym w sposób szczególny zależy na nowoczesnych i fachowych rozwiązaniach oraz terminowej realizacji usług. MM Comp jako doświadczona firma i serwis GSM wyróżnia się przede wszystkim dokładnością i skrupulatnością realizacji prowadzonych przez nas usług. Naszym atutem jest również Centralny Serwis Naprawczy, w którym odbywają się naprawy, smartfonów, tabletów innych urządzeń przez zespół kilkunastu doświadczonych serwisantów. Niestety, urządzenia te są także wrażliwe na różne uszkodzenia - począwszy od tych, spowodowanych upadkiem, przez uderzenia, aż w końcu wynikające z zalania czy innych przyczyn losowych.

W telefonach komórkowych naprawiamy wszystkie usterki począwszy od czyszczenia telefonu bądź tabletu po zalaniu, poprzez wymianę części mechanicznych, skończywszy na skomplikowanych naprawach dokonywanych na płytach PCB za pomocą profesjonalnego sprzętu. Wyselekcjonowani dostawcy sieci zapewniają Klientom dostęp do „najnowszej oferty” produktów, począwszy od wszelkiego rodzaju etui ochronnych poprzez szkła ochronne, wreszcie same urządzenia-smartfony topowych marek. Mając na uwadze nasze codzienne motto: „ŚwiatGSM Profesjonaliści w ochronie telefonów”, dajemy poczucie bezpieczeństwa naszym obecnym i przyszłym Klientom. Nasz serwis komórkowy w Poznaniu zatrudnia 10 fachowców, którzy od lat pomagają klientom w przypadku wielu, niejednokrotnie bardzo skomplikowanych problemów i usterek. W takiej sytuacji trafiają zwykle do naszego serwisu tabletów w Poznaniu. Najczęstszą przyczyną, dla której te urządzenia trafiają do nas, jest uszkodzenie ekranu.

image

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie albo mailowo, bądź uzupełnisz nasz formularz, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Zaufaj niezawodnym specjalistom i wypełnij formularz, który znajduje się na naszej stronie internetowej, a naprawa telefonu przebiegnie bardzo sprawnie i szybko. Nawet najdroższe modele z czasem tracą swoją sprawność, a to wymaga wizyty u specjalisty, który przywróci im prawidłowe działanie. Naprawiamy praktycznie wszystkie modele telefonów dostępne serwis GSM Kraków na rynku. Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Phone restartuje się? z tym sobie również poradzimy. Wykonujemy wszelkie naprawy telefonów, również naprawy telefonów po zalaniu. Diagnoza i wycena naprawy jest bezpłatna. Na czas prowadzenia naprawy istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia telefonu zastępczego. Podzespoły, części zamiennych posiadamy na miejscu, dzięki temu czas naprawy zostaje ograniczony do minimum.

image